Global Development Int.

Outsourcing

Outsourcing pracowników to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą utrzymać ciągłość realizacji zamówień, a które nie mają wystarczającej liczby pracowników z danej branży.

Outsourcing to jedna z popularniejszych metod na ograniczenie kosztów dzięki oddelegowaniu pewnych działań poza firmę. Jest to bardzo opłacalne ze względu na brak konieczności utrzymywania dodatkowych miejsc pracy, pomaga w optymalizacji wydatków oraz w usprawnieniu bieżącej działalności, a także w zwiększeniu konkurencyjności na rynku

Global Development Int. – to zespół profesionalistów…

Outsourcing procesów

Outsourcing pracowników z Global Development Int., to pewność, że w okresie najwyższych peak’ów, ciągłość produkcji zostanie zachowana. Dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych kandydatów do pracy, a także mobilnymi pracownikami, dla których szybka zmiana miejsca zatrudnienia nie stanowi problemu.

Decydując się na usługę outsourcingu z Global Development Int. zyskasz pewnego i elastycznego partnera biznesowego, zarówno w okresie wzrostów jak i spadków produkcji.

Sfery Działalności

Branże, w których wraz z Global Development Int. wspieramy naszych Klientów w okresie wzmożonego zapotrzebowania na pracowników to przede wszystkim:

  • Produkcja, Przetwórstwo Spożywcze – pracownicy linii produkcyjnej, pakowacze, sortowacze, operatorzy maszyn

  • Hotelarstwo – personel sprzątający, pokojówki, pomoc kuchenna, kelnerzy/kelnerki

  • Branża Budowlana – cieśla-szalunkowy, zbrojarz, murarz, dekarz, a także malarze, monterzy suchej zabudowy, stolarze, hydraulicy, kamieniarze, elektrycy

Pytania i odpowiedzi:

Outsourcing pozwala zoptymalizować koszty administracyjne – wraz z partnerem 7HS zajmujemy się wszystkimi czynnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników zewnętrznych. Przejmujemy pełną obsługę rozliczeń płacowych, dzięki czemu unikniesz nadmiernego rozrostu własnych zasobów administracyjnych. Do zadań w ramach usługi outsourcingu można zaliczyć: prowadzenie procesu rekrutacji, podpisywanie umowy z pracownikami, wypłacanie wynagrodzeń, wysyłanie pracowników na okresowe badania, organizowanie zastępstw i szkoleń.

Pracownik jest w zatrudniony w naszej firmie na podstawie umowy cywilno-prawnej lub umowy o pracę, w zależności od specyfikacji zamówienia.

Na ostateczną wycenę wpływają takie czynniki jak: czas trwania zamówienia, liczba zamówionych pracowników, wymagania dotyczące zamówionych pracowników, lokalizacja miejsca pracy. Koszt współpracy jest wspólnie omawiany z Naszym specjalistą ds. sprzedaży, który dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Rozliczenie pracownika jest po stronie naszego partnera 7HS, który zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową.

Rozliczenia z naszym partnerem 7HS wynikają z liczby przepracowanych godzin przez pracownika delegowanego do Państwa firmy lub poprzez wykonanie przez naszych pracowników określonej pracy zleconej przez pracodawcę. Fakturę wystawia się raz w miesiącu, z 7-dniowym terminem płatności. Krótki okres wynika ze zobowiązań wobec pracowników, którzy czekają na swoje wynagrodzenie.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?