Praca Tymczasowa

Praca Tymczasowa to przede wszystkim sposób na elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach charakteryzujących się sezonowością pracy, leasing pracowników pozwala na szybkie pozyskanie pracowników w okresie zwiększonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym. Redukuje to koszty procesów rekrutacji u Klienta – przenosząc je na firmę zewnętrzną. Pozwala to również uniknąć zwolnień wśród pracowników etatowych Klienta, stanowiących trzon jego załogi.

Leasing pracowników to również idealne rozwiązanie, szczególnie w przypadku nagłego i nieplanowanego wzrostu produkcji, zdobycia intratnego i wymagającego szybkiego wykonania kontraktu, przy jednoczesnej redukcji kosztów rekrutacji i selekcji pracowników, ich obsługi kadrowo-płacowej i administracyjnej.

Usługa pracy tymczasowej pozwala na dopasowanie zatrudnienia do zmieniających się potrzeb firmy. Dzięki temu możliwe jest elastyczne zarządzanie zasobami ludzkimi, zapewniające ciągłość prowadzenia biznesu oraz optymalizację kosztów zatrudnienia. 

Klient wybierając leasing pracowniczy, ceduje na GDI całość procesów rekrutacyjnych, selekcyjnych, kontroli jakości pracy i kadrowych. Delegowani przez naszą firmę pracownicy stawiają się do pracy u Klienta/Użytkownika i wykonują ustalone działania. Procesy koordynacji, zmiany miejsca pracy, wymiany pracowników – w całości wykonywane są przez GDI, pozwalając Klientowi/Użytkownikowi koncentrować się na innych ważnych procesach zachodzących w jego firmie.

GDI – Agencja Zatrudnienia Pracowników Zagranicznych w Polscektóra gwarantuje Ci niezawodną i wykwalifikowaną siłę roboczą z Ukrainy, Azji i Afryki.

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi jak i małymi przedsiębiorstwami, prowadzącymi działalność sezonową lub potrzebującymi pracowników do realizacji specjalnych projektów.

Wynajem pracowników zagranicznych to sprawdzony sposób na zapewnienie ciągłości produkcji w Twojej firmie oraz optymalizację kosztów operacyjnych. Dzięki naszym usługom zachowasz ciągłość pracy podczas okresów zwiększonego zapotrzebowania na produkty i usługi Twojej firmy.

Charakterystyczna cecha pracy tymczasowej to szybki dostęp do pracowników sezonowych dokładnie wtedy, gdy są potrzebni. Zewnętrzna agencja zapewnia usługi pracowników przy jednoczesnej minimalizacji formalności po stronie Klienta.

Sprowadzamy głównie pracowników z następujących krajów:

Filipiny

Bangladesz

Indie

Nepal

Indonezja

Jakich pracowników pozyskujemy?

Pracownicy Produkcji

Pracownicy linii produkcyjnych stanowią kluczowe postacie w każdym przedsiębiorstwie, ponieważ to oni dbają o ciągłość procesów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy. Nasza baza obejmuje wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędne doświadczenie i umiejętności, aby skutecznie wykonywać powierzone im zadania.

Pracownicy Sezonowi

GDI proponuje usługi pracowników sezonowych, którzy doskonale sprawdzą się podczas zbiorów owoców i warzyw. Nasi pracownicy to osoby nie tylko rzetelne, ale też pełne zapału i sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków. Oferta obejmuje możliwość delegowania pracowników na kilka dni, tygodni lub dłużej, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Personel Technichny

Paleta zawodów reprezentowanych przez pracowników GDI to również personel techniczny, służby utrzymania ruchu, ślusarze, mechanicy czy monterzy. Pracownicy tych branż posiadają kierunkowe wykształcenie i praktyczne doświadczenie w swojej specjalizacji.

HoReCa

W GDI mamy także kandydatów dla dla branży hotelarskiej. W naszej bazie znajdują się pracownicy na takie stanowiska jak Kucharz i pomoc kuchenna, Recepcjonista/tka, Dozorca/Portier, Sprzątaczka, Pokojowy/ka, Barman/ka, Kelner/ka.

Logistyka i Magazynowanie

GDI to również pracownicy zajmujący stanowiska magazynierów, którzy dzięki zdobytym doświadczeniom potrafią sprawnie obsługiwać wszelkie procesy związane z magazynowaniem towarów i logistyką wewnętrzną. Wysyłamy do pracy jedynie osoby, które odpowiadają potrzebom Klientów/Użytkowników i spełniają ich oczekiwania.

Przetwórstwo

Do pracy tymczasowej kierujemy również osoby dedykowane do przetwórstwa owoców, warzyw, drobiu, mięsa, ryb, tworzyw sztucznych. Wystarczy nam przedstawić swoje wymagania, a wyszukamy dla Ciebie posiadającą niezbędne umiejętności osobę.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca krok po kroku?

Jeśli poszukujesz kompleksowego wsparcia kadrowego dla swojej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu

Najczęściej zadawane pytania:

Nie mamy z góry ustalonej marży. Usługę pracy tymczasowej za każdym razem wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. typ stanowiska, ilość pracowników czy okres współpracy.

Na koszty składają się: wynagrodzenie pracownika netto (ponieważ to my wypłacamy pracownikom wynagrodzenia), składki z tytułu ZUS, podatek dochodowy z tytułu umowy, marża agencji, koszt badań i VAT.

Tak, pracownik ma prawo do 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc..

Oddelegowujemy przedstawiciela do osobistej kontroli i koordynacji pracowników. Mamy również Klientów, z którymi współpracujemy zdalnie – szczegóły współpracy ustalamy zgodnie z potrzebami Klienta.