GDI

Nasza firma specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników zagranicznych w Polsce. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie w rekrutacji i selekcji, wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie na rynkach pracy krajów Europy Wschodniej, Azji i Afryki. Zapewniamy naszym Klientom dopasowane rozwiązania kadrowe, właściwe dla ich biznesu oraz oferujemy profesjonalne wsparcie w procedurach administracyjnych dotyczących rekrutacji i legalizacji pracowników zagranicznych. Szczycimy się długą historią udanych projektów zatrudnienia i legalizacji pracy dla naszych Klientów. Posiadamy rozległą sieć partnerów i ciągle poszerzamy nasze możliwości w zakresie oferty kandydatów z naszego szerokiego kręgu kontaktów. Eksperci GDI posiadają wnikliwą wiedzę i doświadczenie w pracy z pracownikami zagranicznymi, co pozwala nam oferować najwyższą jakość usług oraz daje pewność właściwego zrozumienia potrzeb naszych Klientów.

Wszystko to gwarantuje sukces naszym Klientom. Zapewnia im spokój i daje pewność, że zaproponowane i wdrożone przez GDI rozwiązania kadrowe spełniają wymogi prawne, dają widoczne oszczędności, usprawniają działanie firmy a jednocześnie są elastyczne i dla nich bezpieczne.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr. 21432 uprawniający do świadczenia usług pracy tymczasowej oraz agencji zatrudnienia.

Pracownicy z Azji, Afryki i Ukrainy

GDI specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników z krajów Azji (Indie, Bangladesz, Filipiny, Indonezja), Afryki (Nigeria, Zimbabwe, Tanzania) oraz Europy (Ukraina). Nasi kandydaci cechują się wysokim poziomem profesjonalizmu oraz wyjątkową pracowitością. Współpraca z nami to gwarancja zatrudnienia wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników, którzy zawsze wykonują swoje zadania z najwyższą starannością. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i chętnie przedstawimy ich jako doskonałych kandydatów na stanowiska w Państwa firmie.

Zalety współpracy z GDI

Doświadczenie

Od ponad 5 lat zatrudniamy cudzoziemców, świadcząc usługi outsourcingu i pracy tymczasowej.

Rzetelność

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia na prowadzenie działalności związanej z zatrudnieniem.

Elastyczność

Agencja GDI oferuje indywidualne podejście i wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego Klienta.

Kompleksowa Obsługa

Zapewniamy pełny proces zatrudnienia i legalizacji pracowników wraz z zakwaterowaniem i transportem.

Szybka rekrutacja

Własny dział rekrutacji oraz sieć partnerów zapewniają szybkie znalezienie odpowiednich pracowników.

Sieć Globalna

Sprowadzimy pracowników z krajów Azji, Afryki i Europy Wschodniej, dzięki czemu sprostamy każdemu Państwa wymaganiu.

Masz pytania dotyczące współpracy? Zapraszamy do kontaktu.