Outsourcing spawalnictwa

Specjalizujemy się w spawalnictwie. Nasi spawacze to doświadczeni fachowcy posiadający uprawnienia do spawania różnymi technikami. W zależności od potrzeb Klienta możemy świadczyć usługi outosurcingu w spawaniu metodą 111(elektrodą otuloną), MIG131, MAG135/136/138 jak również TIG141.  Spawamy zarówno w pozycjach podstawowych jak i wymuszonych. Uprawnienia naszych spawaczy są nostryfikowane w Polsce zgodnie z normą PN-EN ISO 9606.

Na życzenie Klienta oferujemy usługi spawania przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników angielsko/rosyjskojęzycznych jak również spawaczy z komunikatywną znajomością języka polskiego.

Usługi świadczymy na zasadach outsourcingu spawalniczego. Zapewniamy brygady pracowników, którzy wykonują prace w wskazanym przez Klienta miejscu. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z ich zatrudnieniem. Liczbę pracowników dostosowujemy do specyfiki i ilości wykonywanych prac.

Ze względu na specyfikę polskiego prawa, outosurcing staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w zaspokojeniu potrzeb przedsiębiorstwa  i pozyskiwaniu wykwalifikowanej kadry. Jest to bardzo korzystna opcja, ponieważ znalezienie wykwalifikowanego specjalisty w dziedzinie spawalnictwa wymaga długiego i kosztownego procesu poszukiwania oraz selekcji. Nasi spawacze to głównie wykwalifikowani fachowcy pochodzący z Azji, Indii i Europy Wschodniej.

Wykwalifikowani spawacze dla Twojej firmy

TIG 141

MIG 131

MAG 135/6/8

MMA 111

Co zyskujesz dzięki outsourcingowi spawaczy?

Uzyskasz dostęp do realizacji usług poprzez wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy najlepszych pracowników dopasowanych umiejętnościami do potrzeb profilu produkcji Klienta. Dysponujemy ogromną bazą kandydatów, rekrutujemy, sprawdzamy umiejętności i dokonujemy selekcji pracowników. Ze względu na ilość zamówień od Klientów prowadzimy ciągły proces rekrutacji, spełniający specyficzne wymogi realizacji usługi. Budujemy stabilne zespoły pracowników – dzięki doświadczeniu i znajomości kultury pracowników z Azji, Indii czy Europy Wschodniej.

Korzyści z outsourcingu pracowników

  • Najlepsza forma kooperacji B2B oparta na zasadzie zewnętrznego zlecenia usług bez  zatrudnienia pracowników.
  • Rozliczanie realizacji zlecenia co miesiąc na podstawie faktury VAT.
  • Odpowiedzialność za ewentualne straty, błędy  nie obciąża Klienta a spoczywa na naszej firmie.
  • Brak jakichkolwiek wewnętrznych kosztów zatrudnienia
  • Elastyczna współpraca, dopasowana do bieżących potrzeb produkcji.
  • Świadczenie usług dostosowane do czasu, potrzeb i specyfiki klienta.
  • Wysoka jakość pracy i zwiększenie efektywności produkcji.
  • Brak przestojów związanych z chorobami, urlopami pracowników
  • Efektywna rekrutacja, oszczędność czasu i pieniędzy podczas procesu zatrudnienia.

Masz pytania dotyczące współpracy? Zapraszamy do kontaktu.