Specjalista ds. Rekrutacji

Project Location(s): Warszawa
Compensation: 3500-5500 PLN

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie pracowników z Ukrainy, Azji I Afryki do pracy w Polsce;
  • Określenie źródeł pozyskania kandydatów i tworzenie ofert pracy;
  • Analiza i selekcja kandydatów;
  • Samodzielne tworzenie i zarządzanie procesami rekrutacyjnymi;
  • Tworzenie raportów, zestawień i monitorowanie rynku pracy;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników od 2 lat;

  • Znajomość przepisów Ustawy o Pracy Tymczasowej i zasad zatrudniania cudzoziemców;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Kreatywność, samodzielność oraz energia w działaniu;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i wyników;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Realny wpływ na funkcjonowanie polskiego oddziału firmy;
  • Praca w komfortowym biurze;
  • Ciekawa pełna wyzwań praca w przyjemnej atmosferze.