Global Development Int.

Transgraniczne Delegowanie Pracowników

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości prawa unijnego, wspieramy przedsiębiorców w transgranicznym delegowaniu pracowników do krajów UE, w tym do:

  • Czech, Belgii, Holandii i Niemiec.

Kompleksowo wspieramy procesu rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych do wielu sektorów gospodarki.

Pracownik transgraniczny to pracownik delegowany do pracy poza granicami kraju, wykonujący pracę o charakterze czasowym na terenie innego państwa będącego członkiem UE. Dotyczy to zarówno pracownika na co dzień zamieszkującego w Polsce, jak i oraz tego, który mieszka w innym kraju, a jest delegowany do pracy w Polsce.

Decydując się na zatrudnienie pracownika transgranicznego warto rozeznać się w obowiązujących regulacji prawnych, a także mieć świadomość praw i obowiązków spoczywających tak na pracodawcy, jak i na pracowniku transgranicznym.

Global Development Int. – to zespół profesionalistów…

Delegowanie pracowników do krajów Unii Europejskiej umożliwia firmom zatrudnianie cudzoziemców z innych krajów członkowskich. Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod przepływu pracy między państwami UE. Oddelegowani przez agencje zatrudnienia pracownicy to sprawdzone rozwiązanie na braki kadrowe, szczególnie w szczycie sezonu.

Współpraca z Global Development Int., to gwarancja legalności zatrudnienia. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zatrudnianiu i delegowaniu pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Rumunii oraz Polski dla naszych partnerów biznesowych z różnych krajów Unii.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj Wszystkie Możliwości i Korzyści Naszych Usług