Pracownicy z Ukrainy są znani z zaangażowania i wysokiej jakości pracy. Wielu z nich ma solidne wykształcenie i duże doświadczenie zawodowe, co przekłada się na efektywność w realizacji powierzonych zadań. Współpraca z naszą agencją to gwarancja zatrudnienia osób o odpowiednich predyspozycjach i kwalifikacjach, które przyczynią się do rozwoju i sukcesu Twojej firmy. Dowiedz się więcej i sprawdź, co możesz zyskać!

Dlaczego warto zatrudnić pracowników z Ukrainy?

Jako agencja pracy tymczasowej oferujemy outsourcingiem pracowników z Ukrainy. Jakie zalety mają kandydaci zza naszej wschodniej granicy?

 • Elastyczność. Pracownicy z Ukrainy są elastyczni i gotowi do pracy w różnych warunkach oraz na różnych stanowiskach. Ich otwartość na nowe wyzwania i umiejętność szybkiego przystosowywanie się do zmieniających się warunków to niewątpliwe atuty.
 • Komunikatywność. Pracownicy z Ukrainy – pochodzą z naszego kręgu kulturowego i językowego – dzięki temu komunikacja z nimi jest prosta i wygodna dla Klienta
 • Umiejętność pracy w zespole. Ukraińscy pracownicy doskonale sprawdzają się w pracy zespołowej. Ich solidarność i zdolność do współpracy przyczyniają się do budowania pozytywnej atmosfery w miejscu pracy, co pozytywnie wpływa na efektywność całego zespołu.
 • Motywacja i zaangażowanie. Ukraińcy potrafią być zmotywowani i zaangażowani w wykonywane obowiązki. Ich determinacja oraz chęć rozwoju sprawiają, że są cennym zasobem dla każdej firmy.
 • Cenowa konkurencyjność. Zatrudnianie pracowników z Ukrainy jest korzystne również pod względem ekonomicznym. Oferują oni wysoką jakość pracy przy relatywnie niższej stawce.

Dlaczego pracownicy z Ukrainy chętnie pracują w Polsce?

Osoby z Ukrainy chętnie wybierają Polskę jako miejsce pracy głównie ze względu na bliskość geograficzną. Wspólna granica umożliwia częstsze wizyty w domu oraz ułatwia utrzymywanie bliskiego kontaktu z rodziną. To sprawia, że Ukraińcy mogą pracować w naszym kraju przez wiele lat. To szczególnie ważne uwzględniając obecną sytuację polityczną, w obliczu której nasza agencja oferuje ukraińskim kandydatom nie tylko stabilne zatrudnienie, ale i bezpieczne życie.

Równie duże znaczenie mają kwestie finansowe. Różnice w wynagrodzeniach między Polską a Ukrainą są duże, co pozwala ukraińskim pracownikom na znacznie wyższe zarobki przy zatrudnieniu u nas. Polska zapewnia także sprzyjające warunki do życia, dając możliwość oszczędzania lub wspierania rodzin na Ukrainie.

Polaków i Ukraińców łączy też wspólna kultura, która znacznie ułatwia adaptację i asymilację. Podobieństwo językowe i zbliżona mentalność sprawiają, że pracownicy z Ukrainy szybko odnajdują się w nowym środowisku i łatwo komunikują się z Pracodawcami.

Jakich pracowników rekrutujemy?

Jako agencja pracy tymczasowej zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją i zatrudnianiem obcokrajowców ze Wschodu i nie tylko. Skupiamy się na pracownikach o różnych umiejętnościach, doświadczeniu i predyspozycjach zawodowych, aby najlepiej dostosować ich możliwości do wymagań najbardziej popularnych branż. Jakich pracowników pozyskujemy?

 • Pracownicy produkcji. Nasi pracownicy produkcji to doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają ciągłość procesów w firmach.
 • Pracownicy sezonowi. Rekrutujemy zaangażowanych pracowników tymczasowych, m.in. do zbiorów owoców i warzyw. Pracownicy sezonowi z Ukrainy są dostępni na krótkie oraz dłuższe okresy, w zależności od potrzeb klienta.
 • Spawacze. W bazie naszej agencji znaleźć można pracowników wykonujących usługi spawalnicze w zakresie MIG/MAG, TIG, MMA. Każdy z nich ma  międzynarodowe certyfikaty i wieloletnie doświadczenie.
 • HoReCa. W naszej bazie znaleźć można pracowników z branży hotelarskiej, takich jak kucharze, recepcjoniści, osoby sprzątające czy kelnerzy.
 • Logistyka i magazynowanie. Rekrutujemy doświadczonych magazynierów, którzy sprawnie obsługują procesy magazynowania i logistyki wewnętrznej.
 • Przetwórstwo. Sprowadzamy pracowników do przetwórstwa owoców, warzyw, drobiu, mięsa, ryb oraz tworzyw sztucznych.

Jak wygląda rekrutacja pracowników z Ukrainy?

W związku z tym, że Ukraina nie jest członkiem Unii Europejskiej, zatrudnianie pracowników z tego kraju w Polsce wymaga przestrzegania specjalnych przepisów. Niedawne zmiany w prawie uprościły zatrudnianie cudzoziemców do prac sezonowych. W tej chwili wystarczy pisemne oświadczenie pracodawcy, a oparty na nim stosunek pracy może trwać do sześciu miesięcy.

Zatrudnienie na stałe jest bardziej skomplikowane i wymaga uzyskania dokumentów takich jak pozwolenie na pracę oraz potwierdzenie legalności pobytu. Pracodawca musi dopełnić wszystkich formalności, aby uniknąć kar finansowych lub innych sankcji. Cały proces może być skomplikowany, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Jako agencja pracy tymczasowej mamy dostęp do obszernej bazy kandydatów z aktualnymi pozwoleniami na pracę. Oferujemy również pełne wsparcie językowe, a także zajmujemy się logistyką związaną z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, dostarczaniem odzieży roboczej i środków BHP.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jako agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem w zatrudnianiu cudzoziemców gwarantujemy profesjonalne i całkowicie legalne usługi, poparte niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami. Nasze elastyczne rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Profesjonalny dział rekrutacji oraz globalna sieć partnerów umożliwiają nam szybkie znalezienie, oraz pełną obsługę pracowników z Ukrainy. Starannie dobieramy kandydatów, dokładnie analizując ich kwalifikacje i doświadczenie, co minimalizuje ryzyko błędów. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia i najwyższej jakości usług. Sprawdź i przekonaj się!