Global Development Int.

Legalizacja Zatrudnienia CudzoziemcówCzym jest usługa legalizacji zatrudnienia dla Firm?

Zatrudnienie pracownika-cudzoziemca stawia przed pracodawcą obowiązek legalizacji jego pracy. Legalizacja pracy to skomplikowany,  odpowiedzialny i  bardzo pracochłonny proces. Procedury są skomplikowane, a samodzielne przedzieranie się przez ich gąszcz to strata czasu, pieniędzy i często również nerwów.  Z naszej strony zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę i skuteczną pomoc na każdym etapie legalizacji zatrudnienia i pobytu  pracowników-cudzoziemców.

Global Development Int. – to zespół profesionalistów…

Dokumenty i oświadczeniaOferujemy wsparcie w zatrudnieniu pracowników tymczasowych w oparciu o oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy.

Pozwolenia na pracę – Pomagamy uzyskać zezwolenia na pracę typu A, na mocy którego obcokrajowiec może starać się o wydanie wizy lub przedłużyć legalną pracę w Polsce.

Karty pobytu – Wspieramy firmy w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków o wydanie kart pobytu stałego lub czasowego dla pracowników z zagranicy.

Kontakty z urzędami lokalnymi W ramach kompleksowej obsługi firmzajmujemy się kontaktem z urzędami wojewódzkimi, starostwami i innymi instytucjami administracyjnymi.

Co robimy?

Największą uciążliwością procesu legalizacji jest bardzo długi czas oczekiwania na wydanie decyzji. Dlatego warto, oszczędzając czas i pieniądze, powierzyć jego realizację specjalistom. Jako eksperci ds. legalizacji, zajmiemy się całą procedurą kompleksowo od początku do końca. Każdego dnia monitorujemy we właściwym urzędzie etap wydawania pozwoleń dla wszystkich cudzoziemców zatrudnianych w Twojej firmie

Usługi legalizacji pracy

Oferta Global Development Int. dla firm to wsparcie na każdym etapie legalizacji zatrudnienia:

  • Audyt i wskazanie możliwych form zatrudnienia
  • Konsultacje legalizacyjne z Klientem oraz Pracownikiem
  • Pomoc w uzyskaniu wymaganych zezwoleń i oświadczeń
  • Monitoring terminów kończących się pozwoleń i wskazania dotyczące kontynuacji zatrudnienia

Pytania i odpowiedzi:

Na chwilę obecną z uproszczonej procedury mogą skorzystać obywatele: Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, Armenii, Mołdawii, Filipin, Indonezji, Indii, Afryki itp.

W przypadku ruchu bezwizowego na max 90 dni w ciągu 180. Natomiast jeżeli cudzoziemiec posiada wizę to max 180 dni w ciągu 360.

Według przepisów wydanie oświadczenie trwa 7 dni roboczych, a zezwolenie 30 dni. Okresy te mogą zostać wydłużone w różnych województwach ze względu na liczbę wniosków i sezonowość.

Grzywna w wysokości od 1000 zł do 30 000 zł.

Za wydawanie oświadczeń odpowiedzialny jest Powiatowy Urząd Pracy właściwy ze względu na adres pracodawcy.

 
Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj Wszystkie Możliwości i Korzyści Naszych Usług