Global Development Int.

O Firmie

Jesteśmy nowoczesną i rzetelną Agencją Pracy, która stawia na profesjonalizm i eksperckie podejście. Specjalizujemy się w rekrutacji i w zatrudnianiu pracowników z Europy Wschodniej, Azji i Afryki oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Posiadamy licencję agencji zatrudnienia 21432, która upoważnia nas do prowadzenia projektów rekrutacyjnych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Na co dzień skutecznie pomagamy pracodawcom w znalezieniu wydajnych pracowników, a pracownikom pomagamy w znalezieniu satysfakcjonującej pracy, dzięki której mogą realizować swoje pasje i plany życiowe.

Misja

Naszą misją jest nieustanne wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom rynkowym w Polsce pod kątem efektywnych, odpowiednich zasobów ludzkich z udziałem pracowników-cudzoziemców z Rynku Wschodniego i Azji. Kompleksowo prowadzimy cały proces zatrudnienia, formalności, wsparcia zarówno ze strony pracownika, jak i pracodawcy. Zawsze działamy w duchu wzajemnego partnerstwa, dzieląc się naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Posiadamy własnych przedstawicieli i partnerów w Azji oraz w Europie Wschodniej. To dzięki nim możemy zagwarantować dostęp do pracowników dokładnie dostosowanych do oczekiwań pracodawcy. Ludzi pracowitych, lojalnych z odpowiednimi do danego stanowiska kwalifikacjami. Dzięki temu możemy zaproponować prawdopodobnie najkorzystniejsze warunki współpracy na rynku.

 

certyfikat_global_development2

Szukasz pracowników do swojej firmy? Zaufaj nam!