Global Development Int.

Specjalista ds. rekrutacji

Szukamy nowej osoby do naszego zespołu. Jeśli chcesz realizować projekty dla różnorodnych klientów i nie zamykać się tylko na jedną branżę, a do tego wiążesz swoją przyszłość z branżą HR, to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Department: HR
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Doświadczenie: 6-12 mies.
Wynagrodzenie: 3500 zł/miesięczny

Zadania

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych do pracy w Polsce i zagranicą na role różnego szczebla
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • tworzenie i dbanie o poprawność ogłoszeń na stronie www, mediach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych
  • utrzymywanie relacji z kandydatami, budowanie pozytywnego candidate experience
  • wyszukiwanie i wdrażanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • ścisła współpraca z naszym działem handlowym podczas prowadzenia projektów dla klientów
  • współpraca z prezesem firmy odnośnie wewnętrznych rekrutacji

Umiejętności/Doświadczenie

  • Limited experience at consultancy preferred;
  • Great interpersonal communication skills;
  • Keen eye for spotting data trends;
  • Great analytical skills;
  • A keen grasp of information technology;
  • Professional demeanor;
  • Personal accountability and strong work ethic;
  • Professional, able to interact with vendors/clients;
  • Positive, “can do” attitude.